רב תא

אם יש לכם חנות כלשהי שבין היתר מציעה גם מוצרים קטנים שיש צורך להציג ללקוחות בצורה הטובה ביותר, אין ספק כי רב תא מהווה את הפתרון האידאלי עבורכם.

רב תא לרוב איננו יהווה תחליף לפתרונות אחסון אחרים לחנות או למחסן ביתי כגון: מדפים לחנות או מדפים למחסן ביתי, אך הוא מהווה את הפתרון הטוב ביותר עבור אחסון של מוצרים קטנים שיש צורך לשמור אותם בצורה הטובה ביותר, מבלי שהם יתפזרו או ילכו לאיבוד באופן כלשהו.

כיום ניתן לרכוש רב תא הן עבור חנויות, הן עבור בתי עסק שונים והן עבור מחסנים ביתיים וכמובן שחשוב מאוד לרכוש את הרלוונטי לכם בהתאם לכל הפרמטרים שיש לשים עליהם דגש ומהחברה הטובה ביותר בתחום פתרונות אחסון לעסקים, לבתים פרטיים, לחנויות ועוד.

רב תא – במה מדובר?

הרב-תא הם תאים שקופים. שמם הנוסף הוא: פרקטיבוקס. מדובר על תאים הרלוונטיים לצורך אחסון בנפחים שונים והם מיוצרים בגדלים שונים של תאים. את התאים המדוברים ניתן לתלות באופן ישיר על הקיר או באמצעות מתלה ייעודי.

לו יש לא מעט יתרונות אך אחד היתרונות הבולטים שלו הוא כמובן השקיפות שלו. מדובר על פתרון אחסון אשר מתאפיינים בעמידות גבוהה ושקיפות איכותית המאפשרת לראות את כל המוצרים שנשמרים בתוכם בצורה הטובה ביותר וכן, במידה ומדובר על חנות כלשהי, להציג מוצרים עבור הלקוחות.

כמובן שלא ניתן לאחסן כל סוג של מוצרים ברב התא והם רלוונטיים בעיקר עבור אחסון של ציוד קטן עד בינוני. יחד עם זאת, ניתן למצוא במגוון בתי עסק שונים או חנויות שונות את הרב תא בשל היתרונות הרבים שבו. בזכות טכנולוגיית ייצור מתקדמת ובזכות חומרי גלם איכותיים, התאים הם גם גמישים וגם חזקים מאוד.

כיום לא מעט חברות מספקות רב-תא בגדלים שונים למכירה וחשוב לרכוש אותם כמובן מהחברה הטובה ביותר בתחום זה.

מדוע דווקא רב תא?

על אף שניתן למצוא כיום פתרונות אחסון נוספים לאחסון של ציוד קטן או בינוני כגון: ארון מתכת, אין ספק שיש לרב תא מגוון רחב של יתרונות שלא ניתן למצוא בפתרון אחסון אחר. ראשית כל, מדובר על פתרון אחסון יעיל, נוח ופרקטי. באמצעות תכנון מוקדם ניתן לנצל באופן מרבי את השטח המיועד של האחסון וכך בעצם לחסוך בעלויות.

כמובן שחשוב מראש להעריך את הכמות ואת גודל החלקים או הרכיבים הרלוונטיים לאחסון בתאים השקופים וכן את הנפח שלהם בכדי לתכנן בצורה יעילה ואיכותית יותר את השטח. באמצעות רב תא ניתן ליצור כיום מערכים של מאות ואלפי תאי אחסון שקופים ועל כן, מדובר על פתרונות אחסון אידאליים עבור מגוון חנויות, בתי עסק ועוד.

היכן ניתן למצוא רב תא?

הוא רלוונטי מאוד עבור מגוון רחב של צרכי אחסון ולכן, ניתן למצוא אותו במקומות שונים כגון: במעבדות אשר יש צורך לשמור חומרים שונים בצורה ברורה שיכולה להעיד היכן מאוחסן כל חומר, על מנת שלא לטעות בחומרים השונים.

כמו כן, את הרב-תא ניתן למצוא במחסנים טכניים ובכל ענף שדורש אחסון נוח בכמויות גדולות. יחד עם זאת, איננו רלוונטי רק לחלל הדורש פתרונות אחסון נוח בכמויות גדולות, אלא גם לחנויות שבהם מציעים למכירה עבור הלקוחות מגוון מוצרים שונים שרוצים להציג אותם ללקוחות בצורה ברורה ונוחה כגון: בכל חנות למוצרי בניין תמצאו רב תא שמכיל מסמרים מסוגים שונים בכל תא ועוד.

כמו כן, בכל חנות נוחות או דוכן מתוק תמצאו את הרב תא שמציג עבור הקונים מגוון רחב של מתוקים בתאים השונים, אשר מאפשרים ללקוח לבחור בדיוק את המתוקים שהוא רוצה לרכוש. גם בבתי המרקחת תוכלו למצוא רב תא אשר מכיל תרופות שונות, כאשר התרופות מסודרות בצורה הטובה ביותר, שמאפשרת גישה נוחה וקלה לרוקח שמחפש תרופה כזאת או אחרת עבור הלקוח.

את הרב תא ניתן למצוא כיום במגוון רחב של בתי עסק וחנויות, אך גם במחסנים של בתים פרטיים. אם יש לכם צורך להכיל בצורה מסודרת ציוד קטן עד בינוני במחסן הביתי שלכם, מלבד מידוף שתבחרו למחסן, אין ספק ששילוב שקוף יכול בהחלט לסייע לכם לאחסון נוח ויעיל יותר.

שאלות ותשובות על רב תא

  • היכן ניתן למצוא רב תא כיום?

לא מעט חברות המציעות רב-תא, יחד עם זאת, אין ספק שכדאי לבחור בחברה הטובה ביותר בתחום, אשר ידוע כי יש לה מוניטין והמלצות בתחום פתרונות אחסון לעסקים כגון: מדפים לעסק, מדפים למחסן של עסק ועוד. חשוב לוודא שהחברה תספק לכם רב-תא איכותי מכל הבחינות, במידות המתאימות לכם ובכמות המתאימה לכם.

כמה עולה רב תא?

  • העלות שלו משתנה בהתאם לפרמטרים שונים כגון: גודל התא, כמות היחידות של התא שתבחרו ואף ההתקנה שלהם. כמו כן, כל חברה מציעה אותם במחירים שונים ועל כן, חשוב מאוד לוודא מראש איזו חברה מציעה ובהתאם לתקציב שלכם העומד על הפרק, כאשר חשוב מאוד בד בבד, שלא להתפשר על חברה שמציעה מוצר פחות איכותי רק בשל מחיר זול יותר.

עשוי לעניין אתכם:

מדפי סופר

מדפי סופר

התצוגה בסופר כמוה כתצוגה בכל אולמות התצוגה, כאשר מעוניינים לקדם ולמכור מוצר מסוים, לשם מכירתו,

קראו עוד »

מוצרים מובילים במבצעים מיוחדים:

מדפי רשת
בהתאמה אישית
למחסנים ביתים/מסחרים
ישירות מהיבואן