עגלות סופר

למה דווקא עגלות סופר?

בתי עסק רבים העוסקים במכירת סחורות מסוגים שונים, מציעים עבור הלקוחות שלהם את האפשרות לקחת עגלת סופר בכניסה לחנות וזאת בכדי לאפשר להם לקנות בצורה נוחה יותר.

במקום לסחוב את כל הפריטים השונים בידיים, בית העסק מאפשר ללקוחותיו לאחסן את הפריטים השונים שהם מעוניינים לרכוש בעגלת הסופר, להסתובב בחנות בצורה נוחה ונעימה ולאחר מכן, לגשת לקופה עם עגלת הקניות לצורך רכישת המוצרים השונים שנאספו בחנות לצורך רכישה.

אם אתם מעוניינים לרכוש עגלות סופר עבור רכישה נוחה של הלקוחות שלכם, אין ספק שכדאי שתבחרו לרכוש אותם מהחברה הטובה ביותר בתחום פתרונות אחסון לעסקים שונים אשר מציעה: מדפים לחנות, מדפים לעסק, עגלות סופר ועוד מגוון רחב של פתרונות אחסון איכותיים הן לעסק עצמו והן עבור אחסון מוצרים ללקוחות שמגיעים לרכוש מבית העסק.

למי כדאי לרכוש עגלות סופר?

על אף שניתן למצוא עגלות בעיקר בסופרים שונים או במרכולים שכונתיים המציעים למכירה מוצרי מזון, הרי שכיום גם בחנויות המציעות לרכישה ביגוד, משחקים לילדים ומוצרים מסוגים שונים, ניתן למצוא עגלות בכניסה לחנות.

לרוב מדובר על עגלות קטנות הרבה יותר מעגלות הסופר שניתן למצוא בסמוך לסופרים שונים, אך עדיין, מדובר על עגלות שמטרתם היא לאפשר ללקוחות לרכוש בצורה נוחה בחנות את כלל המוצרים שהחנות מציעה למכירה.

כלומר, הלקוחות לא ידרשו לסחוב בידיים את המוצרים אותם הם מעוניינים לרכוש ויצליחו להסתובב בחנות בצורה נעימה, כאשר כל המוצרים שהם לוקחים מונחים בתום עגלת הקניות. כמובן שהסופרים מהווים את הלקוחות הגדולים ביותר של עגלות הסופר.

בכל סופר כיום ניתן למצוא עגלות בכמות הרלוונטית ללקוחות שפוקדים את הסופר מדי יום ביומו. בלתי אפשרי למצוא כיום סופר שלא מציע עגלות סופר ללקוחות שלו. כמובן שכל סופר חייב לבחור את העגלות האיכותיות והטובות ביותר, אשר אכן יאפשרו ללקוחות חווית רכישה נעימה ונוחה.

כיצד רוכשים עגלות סופר בצורה הטובה ביותר?

אם עומד בפניכם הצורך לרכוש עגלות לסופר שלכם או לחנות שלכם, חשוב מאוד שתבחרו את העגלות הרלוונטיות בצורה הטובה ביותר, בהתאם לכמה פרמטרים:

ראשית כל, חומר הגלם שממנו עשויות העגלות חייב להיות איכותי מאוד ועמיד בפני פגעי מזג האוויר. חשוב לזכור שהעגלות לרוב עומדות מחוץ לסופר או לחנות והן חשופות לפגעי מזג האוויר השונים ועל כן, יש לבחור בחומר גלם איכותי מאוד שגם ידוע כעמיד. עגלות אלומיניום ידועות כעגלות סופר פופולאריות מאוד אך ישנן חנויות אשר בוחרות לרכוש דווקא עגלות מפלסטיק קשיח.

כמובן שחשוב מאוד לשים דגש על הגודל של העגלה. כדאי לבחור בכמה גדלים של עגלות סופר וזאת בכדי שהן יאפשרו לכל לקוח לבחור את העגלה המתאימה לו בהתאם לגודל הקניה שלו.

כמובן שאם מדובר על חנויות קטנות יותר מסופרים, לא כדאי לבחור בעגלות גדולות מדי. ניתן לומר שיש לבחור את גודל העגלות בהתאם לצורך של הלקוחות, גודל הסופר או החנות ועוד.

טרם תבחרו עגלות, חשוב מאוד שתבחרו בחברה המציעה עגלות שניתן להניע בצורה נוחה וקלה. אין דבר מייאש יותר ללקוחות מאשר לבחור בעגלות סופר שלא קל להניע בשל גלגלים לא מספיק איכותיים או גלגלים שנתקעים בקלות ועל כן, אין ספק שכדאי לבדוק האם העגלות הנבחרות נוחות לשינוע ומחזיקות מעמד לאורך זמן של שימוש מבלי להיפגם או להינזק באופן כלשהו.

כמובן שחשוב מאוד לבחור בחברה אשר יכולה לספק לכם את כמות העגלות הנחוצה לכם. מכיוון שמרבית הסופרים זקוקים לכמות משמעותית של עגלות, חשוב מאוד שתבחרו בחברה אשר ידוע כי היא מספקת את כמות העגלות הרצויה לכם.

היכן כדאי לרכוש עגלות סופר

על אף שכיום ניתן למצוא לא מעט חברות המציעות פתרונות אחסון לעסקים לרבות מדפים למחסן, מדפי רב תא, ארון מתכת וכמובן עגלות סופר, אין ספק שאין לבחור בכל חברה המספקת את פתרונות האחסון המדוברים אלא רק בחברה שידוע כי היא מספקת פתרונות אחסון איכותיים וכמובן עגלות איכותיות, עמידות, חזקות ויציבות אשר העסק יציע ללקוחות שלו להשתמש בהן ולהנות מהשימוש בהן.

אין ספק כי גם העגלות המוצעות ללקוחות מסייעות ללקוח לקבל את ההחלטה לגבי הסופר או החנות שבה הוא ירכוש שכן, אם הוא יודע שעגלות הסופר בסופר או חנות מסוימת אינן נוחות, תקועות או לא מספיק גדולות ומכילות, לא פעם הוא יעדיף לרכוש בסופר אחר על פני סופר שבו יש עגלות כאלה.

שאלות ותשובות על עגלות סופר

 • האם ניתן לרכוש עגלות סופר ממגוון חומרי גלם?

לרוב עגלות סופר יהיו עשויות ממתכת כלשהי עמידה וחזקה, אולם ניתן למצוא גם עגלות אשר עשויות מפלסטיק או חומר גלם אחר. מדובר על עגלות סופר פחות פופולאריות עבור סופרים ויותר נבחרות על ידי חנויות המציעות למכירה ביגוד, מוצרי ילדים ועוד.

 • איך יודעים כיצד לבחור את העגלות המתאימות?

מכיוון שכיום באמת ישנן חברות רבות שמציעות עגלות למכירה, אין ספק שחשוב לוודא כי מדובר על חברה מומלצת שמספקת עגלות סופר למגוון לקוחות שונים. כדאי לבדוק היכן סופרים או חנויות שונים רוכשים עגלות והאם מדובר על עגלות איכותיות שניתן להשתמש בהם בצורה הנוחה ביותר.

עשוי לעניין אתכם:

מדפי סופר

מדפי סופר

התצוגה בסופר כמוה כתצוגה בכל אולמות התצוגה, כאשר מעוניינים לקדם ולמכור מוצר מסוים, לשם מכירתו,

קראו עוד »

מוצרים מובילים במבצעים מיוחדים:

 • שידת מתכת רוקנרול

  1,079.00
  לרכישה
 • שידת מתכת לוליפופ

  689.00
  לרכישה
 • מדפים מגולוונים 60X150X200

  1,149.00
  לרכישה
 • ארון מתכת למפתחות/טלפונים סלולאריים – 60 תאים

  7,219.00
  לרכישה
מדפי רשת
בהתאמה אישית
למחסנים ביתים/מסחרים
ישירות מהיבואן