מדפי רשת

כל בעל עסק, שעומד בפני פתיחת חנות, מתחבט בשאלה איך הכי נכון לשווק את המוצרים שלו, כאשר הוא אינו רוצה שכל עניין המידוף יתפוס מקום רב מדי בחלל. על מנת לסייע לכם בבעיה זאת, אנו ממליצים לכם להתוודע לכל העניין של מדפי רשת.

לכל המבולבלים מבינכם, שעדיין לא התוודעו למדפים מסוג זה, נאמר בפה מלא, כי בחירה במדפי רשת היא בהחלט הצעד הראשון בהקמת החנות שלכם, שימנף אתכם קדימה. מדובר בסוג של מדפים שצבועים באופן אלקטרוסטטי, מה שמהווה פתרון יעיל בפני דחיית אבק, ומאוד אפקטיבי למי שסובל מכל מיני אלרגיות. המדפים הללו אקסקלוסיביים ואיכותיים, ועמידים בפני שריטות. והכי חשוב – אין כל בעיה לנקות אותם.

זה הרגע שלכם להחליט במידוף הכי רלוונטי לבית העסק שלכם. לבחור נכון, ובאופן מושכל. כך כל החלל ינוצל על הדרך הטובה ביותר. וזה לא משנה מה המטרה של המדפים – למחסן, לחנות לדירה. כך או כך, תחסכו הרבה מקום, ותנצלו כל סנטימטר בחלל על הצד הטוב ביותר.

 מה היתרונות של מדפי רשת?

 • עגלות ומדפים מודולריים – הגובה של מדפים לעסק אפשרי לשינוי בקלות.
 • מדפים עם ברגים מגיעים עם ציפוי של כרום ניקל.
 • עגלות ומדפי רשת בהתאם לדרישות ולצרכים שלכם.
 • מנעד רב של אביזרים נלווים וחלקי חילוף, לרבות – גלגלים, ידיות דחיפה, או לחלופין תוחמים, באמפרים, וכיוצא בזאת.
 • מושלם ליצירה של שטח אחסון נייד / נייח בסמוך לסביבת העבודה.
 • מדפי רשת מאווררים – כפונקציה של מדפים למחסן לשם מניעה של הצטברות לכלוך ואבק.

מה עיקרון הפעולה של התקנת מדפי רשת?

השיטה של התקנת מדפי רשת עובדת כך – יש לכם היתכנות של התקנת מדפים למחסן ביתי לאורך כל הקיר, ללא מחיצות או שטחים מתים. באופן הזה ניתן ליהנות ממקום רב ומתאים לעסק, לבית בחדר ארונות וכיוצא בזה. קיימות עוד שיטות של התקנה של מדפים ברשת, כמו לדוגמה – מדפי נירוסטה, או מדפי פלסטיק.

ניתן למצוא אותם בכל גודל רצוי, כאשר המעלה אשר הכי בולטת ומאפיינת אותם שמדפי רשת מפלסטיק לא עשויים להחליד. הם לא יכולים להשאיר כתמים, או חלילה להתעקם. ובל נשכח את היתרון הגדול מכל – מדפים של רשת מפלסטיק יכולים, בלי כל בעיה, לשאת משקל רב של עומס עד לשיעור של כמאתיים וחמישים קילו.

למה הישראלי אוהבים מדפי רשת?

הישראלים יודעים מה טוב בשבילם. זאת עובדה. ולכן, גם כשמדברים על מדפי רשת, מרבית הצרכנים הישראליים מעדיפים אותם. ולמה? טוב ששאלתם. קל ופשוט להרכיב אותם, באופן מידי, כאשר לא נדרש כל שימוש עם כלי עבודה ייחודיים.

מדפי הרשת הינם מודולריים. ולמה זה כה חשוב, שראינו לנכון לציין זאת? ובכן, בשל היותם מודולריים הנכם עשויים לקבוע בעצמכם מה יהיו המרווחים בין כל מדף למדף. בנוסף לכך, בכל רגע אפשר לשנות את לשנות כרצונכם את הגובה של כל מדף רשת, באופן כזה שאף פעם אינכם תיתקעו עם אלמנט שאינו נכנס בין המדף האחד למשנהו. המבנה של מדפים אלו מאוורר, ובכך מתרחשת מניעה של הצטברות אבק או כל לכלוך. ולא נסיים מבלי להדגיש שמדפי הרשת יציבים, איתנים ועמידים.

שאלות ותשובות על מדפי רשת

 • איך רצוי להתקין מדפי רשת?

את מדפי הרשת אפשר להצמיד לקירות, תוך כדי סידורם בצורה של ח’ או של ר’, על מנת לנצל באופן מרבי את המקום של האחסון. כאשר מעוניינים במחסן לנכס פרטי, כדאי לבחור במדפים עם עומק של ארבעים וחמישה סנטימטר, כאשר הגובה שלהם צריך להיות כמאה ושמונים סנטימטר. באופן הזה אפשר להגיע לכל אלמנט במחסן. נגמרו הימים של הצבת סולם להגיע למדף למעלה, או שלא מוצאים פריט כזה או אחר.

 • האם מדפי רשת אכן הבחירה הנכונה והמושכלת ביותר?

על מנת לוודא שבחרתם נכון ובאופן הכי מושכל את המדפים שהכי מתאימים לחנות שלכם, עליכם ליצור קשר עם חברה מנוסה, בכל מה שקשור להתאמה אישית ולייצור של פתרונות מידוף או אחסון. במציאות העכשווית קיימות חברות, כמו זאת שמופיעה למטה, שמספקות בסיסים טכנולוגיים הנדסיים  אופטימליים לכל מחסן. זאת ועוד, תוכלו לקבל בכל זמן נתון מהן ייעוץ וליווי צמוד בכל התהליך של הבחירה במידוף הנכון.

 • כיצד תבחרו נכון מדפים בכלל או מדפי רשת בפרט?

כאשר חושבים על מטרת האחסון, יש לחשוב על מענה לראייה קדימה, בפרט כשמדובר בבתי עסק, שמחויבים לבצע בהם אחסון פריטים כאלו ואחרים לטווח הארוך. על מנת שתוכלו לתכנן וליישם מחסן פונקציונלי, עליכם לראות אל מול עינכם מהו סוג הפתרון של המידוף הטוב ביותר. כאשר מדפי הרשת עושים את כל ההבדל בין מחסן ארעי ופחות מוצלח, לבין מחסן אפקטיבי ומוצלח ביותר לראייה מושכלת קדימה. בבחירת מידוף פחות מוצלח, מסתכנים בסיכון סביבתי בהיבט של איכות ובטיחות לעובדים במחסן, ולכל מה שמאחסנים.

בחברת מדפי הדרום השכילו להבין ולהטמיע זה מכבר כי יש לספק ללקוחות את השירות הטוב ביותר, תוך כדי ראייה עמוקה בצרכי הלקוחות. אין לחברה זאת הגדרה של “עוד לקוח”, או “כל הלקוחות אותו הדבר”, כי אם היא מתייחסת לכל לקוח באופן ייחודי, כאילו היה עולם ומלואו. וזאת הסיבה שנציגי החברה עושים את כל המאמצים, על מנת לסייע לכם בתהליך הבחירה של מדפים באופן כללי, ושל מדפי רשת באופן ספציפי.

עשוי לעניין אתכם:

מדפי סופר

מדפי סופר

התצוגה בסופר כמוה כתצוגה בכל אולמות התצוגה, כאשר מעוניינים לקדם ולמכור מוצר מסוים, לשם מכירתו,

קראו עוד »

מוצרים מובילים במבצעים מיוחדים:

 • שידת מתכת רוקנרול

  1,079.00
  לרכישה
 • שידת מתכת לוליפופ

  689.00
  לרכישה
 • מדפים מגולוונים 60X150X200

  1,149.00
  לרכישה
 • ארון מתכת למפתחות/טלפונים סלולאריים – 60 תאים

  7,219.00
  לרכישה
מדפי רשת
בהתאמה אישית
למחסנים ביתים/מסחרים
ישירות מהיבואן