מדפים מודולריים

אם החלטתם לרכוש מדפים למחסן ביתי, מדפים לעסק שלכם או מדפים לכל צרכי אחסון אחרים במחסן כלשהו או בכל חלל אחר, כדאי מאוד שתכירו את המדפים המודולריים. מדפים מודולריים עבור כל מחסן חייבים להיבחר בקפידה לאחר שמתכננים בצורה הטובה ביותר את חלל המחסן.

על מנת שהמדפים יממשו את המטרה שלהם בצורה הטובה ביותר, חשוב מאוד שלא להתפשר על איכות המדפים. אם אתם מחפשים מדפים מעין אלה עבור המחסן שלכם עליכם לפנות לחברה אמינה ובעלת מוניטין בתחום המידוף אשר מציעה מגוון רחב של מדפים לכל צורך לרבות מדפים מודולריים. חברה מעין זאת תבטיח כי המדפים שתרכשו ממנה יענו על הצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר.

מדוע חשוב לבחור במדפים מודולריים עבור מחסן ביתי?

כאשר מדובר על מדפים למחסן ביתי, אין ספק שמדובר על דבר חשוב מאוד. בעוד שישנם אנשים שמשתמשים בחלל המחסן לצורך אחסון מבלי להשתמש במדפים, ישנם אחרים שמבינים כי אחסון במחסן שלא כולל בו מדפים לא יהיה מספיק פרקטי ונוח.

כלומר, אחסון בצורה לא מסודרת ואסטתית במחסן, לא יאפשר לכם להיכנס למחסן בצורה נוחה וכן, לא יאפשר לכם למצוא ציוד או כל דבר אחר שאחסנתם במחסן בצורה קלה, מהירה ונוחה בעת הצורך. מדפים מאפשרים לחלל האחסון להיות מסודר יותר ונגיש יותר. הסידור של כלל הציוד הדורש אחסון על מדפים, יאפשר למחסן להיות מסודר יותר.

מכיוון שכיום יש מגוון רחב של מדפים מסוגים שונים המוצעים עבור מחסנים, בתי עסק, חנויות ועוד, הרי שאין ספק שכאשר מחפשים מדפים, לא קל לבחור את המדפים המתאימים בשל ההיצע הרחב. לכן, כדאי מאוד לבחון את המדפים השונים בצורה נכונה ולבחור את המתאימים לכם בהתאם לכל הפרמטרים שיש לתת עליהם את הדעת. מדפים מודולריים מהווים כיום את הבחירה הנכונה עבור מחסנים ביתיים ובכלל, עבור כל מחסן באשר הוא.

מדפים מודולריים – במה מדובר?

אם אתם תוהים מהם בעצם אותם מדפים מודולריים, מדובר על מדפים שמורכבים באופן שקל ונוח לפרק ולהרכיב אותם בהתאם לצרכי האחסון. בעוד שבעבר המדפים היחידים שהיה ניתן למצוא היו מדפים שהיה צריך לקבע באופן הרמטי הרי שכיום המידוף המודולרי איננו דורש קיבוע והוא מאפשר להזיז את המדפים בהתאם לצורך המשתנה, להסיר מדפים או להוסיף מדפים בהתאם לצורך ועוד.

מדפים מודולריים ניתן להתאים לכל מחסן בהתאם לצרכי האחסון הספציפיים שלו והם מתאימים מאוד עבור מחסנים אשר ידוע כי צרכי האחסון בהם אינם קבועים והם משתנים מדי פעם בפעם. היכולת להתאים את מערכת המידוף לצרכי האחסון המשתנים היא ללא ספק יתרון רציני מאוד של מערכת המידוף המדוברת.

כיצד מתכננים מחסן עם מדפים מודולריים בצורה הטובה ביותר?

בוודאי הבנתם כי מדפים מודולריים מהווים את הבחירה הטובה ביותר הן עבור מחסנים ביתיים, הן עבור מחסנים של מפעלים או בתי עסק, הן עבור חנויות ועוד. אם החלטתם לרכוש מידוף מודולרי עבור המחסן או כל חלל אחר, חשוב מאוד שתדעו כיצד לרכוש אותם בצורה הנכונה על מנת שהם יענו על צרכי האחסון שלכם מחד ומאידך, יאפשרו לכם לתכנן את חלל האחסון בצורה הטובה, היעילה והפרקטית ביותר. טרם אתם רוכשים מדפים מודולריים, הנה כמה פרמטרים שכדאי לשים עליהם דגש:

ראשית כל, עליכם לבדוק מהן מידות המחסן. כדאי מאוד לקחת מדידות מדויקות של המחסן מבחינת האורך שלו, הרוחב שלו והגובה שלו. כמו כן, חשוב מאוד להתחשב במיקום של דלת המחסן וזאת בכדי שהיא תוכל להיפתח ולהיסגר בצורה נוחה למרות המדפים שמותקנים במחסן.

שנית, חשוב מאוד שתבחנו כמה מדפים אתם צריכים למחסן שלכם. בהתאם לכמות הציוד שאתם צריכים לאחסן במחסן עליכם להיערך מבחינת כמות המדפים הנחוצים לכם ובהתאם לכך, לרכוש מערכת מידוף מודולרית המתאימה לכם מבחינת כמות המדפים שבה.

גובה המדפים הוא כמובן פרמטר שיש לשים עליו דגש כאשר מתכננים מידוף למחסן כלשהו. לא מעט אנשים מתלבטים עד לאיזה גובה לבנות את המדפים במחסן שלהם. על אף שחשוב מאוד לנצל בצורה הטובה ביותר את חלל המחסן שלכם ולמקם גם מדפים בגובה, אין למקם את המדפים יותר מדי גבוה. מיקום המדפים גבוה מדי לא תאפשר לכם להגיע לציוד המאוחסן במדפים העליונים בצורה נוחה ועל כן, יש למקם מדפים בגובה המתאים לכם.

עומק המדפים הוא גם פרמטר שיש לשים עליו דגש כאשר מתכננים מחסן כלשהו עם מידוף מודולרי. עומק המדפים חייב להתאים לחלל המחסן ועל כן, חשוב מאוד לבדוק איזה עומק מדפים מתאים למחסן הספציפי שלכם בהתאם לגודל החלל ובהתאם לכל פרמטר אחר שיש לתת עליו את הדעת.

שאלות ותשובות על מדפים מודולריים

 • היכן ניתן לרכוש מדפים מודולריים?

כיום ניתן למצוא מדפים מודולריים לרכישה אצל מגוון חברות שונות המציעות מידוף מסוגים שונים לרכישה. יחד עם זאת, חשוב מאוד לרכוש מידוף מודולרי רק מחברה אמינה ובעלת מוניטין שניתן לסמוך על המדפים שהיא מציעה למכירה. חברה המציעה מגוון רחב של מדפי איכות כגון: מדפי עץ, מדפי מתכת, מדפים מודולריים או מדפים מכל סוג אחר, היא חברה שכדאי לבחור בה.

 • האם עדיף לרכוש מדפים מודולריים על מדפים רגילים גם לחנויות?

גם בחנויות שבהן המדפים אמורים לשמש לצרכי תצוגה ניתן לבחור כיום במידוף מודולרי. מידוף מעין זה יאפשר עליו את הצגת הסחורה באופן האידאלי ובהתאם לכל כמות סחורה וסוג סחורה שיש צורך להציג.

עשוי לעניין אתכם:

מדפי סופר

מדפי סופר

התצוגה בסופר כמוה כתצוגה בכל אולמות התצוגה, כאשר מעוניינים לקדם ולמכור מוצר מסוים, לשם מכירתו,

קראו עוד »

מוצרים מובילים במבצעים מיוחדים:

 • שידת מתכת רוקנרול

  1,079.00
  לרכישה
 • שידת מתכת לוליפופ

  689.00
  לרכישה
 • מדפים מגולוונים 60X150X200

  1,149.00
  לרכישה
 • ארון מתכת למפתחות/טלפונים סלולאריים – 60 תאים

  7,219.00
  לרכישה
מדפי רשת
בהתאמה אישית
למחסנים ביתים/מסחרים
ישירות מהיבואן