מדפים לעסק

כל עסק יודע שהתנהלות נכונה בבית העסק שלו מתחילה בעסק מסודר ומאורגן הן מבחינת חלל העסק עצמו והן מבחינת המחסן של העסק המשמש לצורך אחסון בעסק. לכן, מדפים לעסק הם חובה לכל עסק שמעוניין לשמור על סדר בעסק ועל התנהלות תקינה ואיכותית..

המדפים בחלל העסק עצמו או  מדפים למחסן העסק, חייבים להיבחר באופן שהם יאפשרו לכל עסק לאחסן את כל הסחורה שלו והציוד הדורש אחסון בצורה הטובה ביותר, הנגישה ביותר והאיכותית ביותר.

בחירת מדפים לעסק איננה עניין פשוט. בכדי שהם באמת יענו על המטרות שלהם בצורה הטובה ביותר, יש לתכנן את החלל בצורה נכונה על מנת למקם אותם נכון וכן, יש  לבחור בחברה שבה ניתן למצוא מגוון רחב של מדפים איכותיים מהם אפשר לבחור בדיוק את המדפים המתאימים לכל עסק מכל הבחינות.

אם גם אתם רוצים לתכנן את חלל העסק שלכם או את מחסן העסק שלכם בצורה הטובה ביותר, הנה כמה טיפים לבחירת המדפים הטובים ביותר עבור העסק שלכם. בין אם מדובר על מדפים לחנות ובין אם מדובר על מדפים עבור כל סוג של עסק אחר, הסוד הוא במקום שבו אתם רוכשים את המדפים.

מדוע חשוב לשלב מדפים בעסק?

שילוב מדפים בעסק זה ללא ספק דבר חשוב. כל עסק דורש פתרונות אחסון, בין אם מדובר על עסק קטן ובין אם מדובר על עסק גדול. בין אם מדובר על עסק אשר מציע רק שירותים ללקוחותיו ובין  אם מדובר על עסק העוסק במכירת מוצרים.

עסק שיש בו לא מעט ציוד שדורש אחסון, ידרוש פתרונות אחסון רבים ומשמעותיים יותר מעסק שאיננו מציע מוצרים למכירה, שאין לו מחסן ועוד. יחד עם זאת, פתרונות אחסון הם קריטיים עבור כל בית עסק.

שילוב של ארון מתכת הוא ללא ספק רלוונטי מאוד עבור בתי עסק שונים הדורשים אחסון של מסמכים שונים או חפצים שונים בעסק. כמובן שחשוב לבחור בפתרונות אחסון שיהיו תואמים לכמות החפצים או הציוד שיש בעסק ודורש אחסון. כמובן שאם מדובר על פתרונות אחסון עבור חנות, יש להשקיע גם בפן הדקורטיבי של המדפים בכדי שהם ישתלבו באופן הרמוני בעיצוב החנות.

אם מדובר על מדפים עבור המחסן של העסק שאיננו גלוי, יש לבחור במידוף איכותי, חזק ויציב, כאשר הפן הדקורטיבי של המדפים הוא פחות קריטי. כמובן שגם במקרה הזה יש לבחור את המדפים בצורה הטובה ביותר, בהתאם לאופי האחסון, בהתאם לגודל חלל האחסון ועוד.

כיצד בוחרים מדפים לעסק?

בין אם מדובר על מדפים למחסן ביתי ובין אם מדובר על מדפים לעסק, כל אדם יודע שעל מדפים אין להתפשר. המדפים מהווים פתרונות אחסון כאשר חשוב מאוד שהם יענו על המטרות שלהם בצורה הטובה ביותר. לכן, בבואכם לבחור מדפים לעסק שלכם, הנה כמה דברים שתעשו טרם אתם בוחרים את המדפים המתאימים לכם:

דבר ראשון בסיסי וחשוב מאוד הוא כמובן לתכנן את החלל. תכנון חלל האחסון או חלל העסק, חייב להיות בהתאם לצרכי האחסון. יש לשלב את כמות המדפים, עומק המדפים וגובה המדפים המתאימים ביותר עבור החלל, כאשר חשוב מאוד שמצד אחד המדפים יספיקו לאחסן את כל מה שדורש אחסון בצורה הטובה ביותר בעסק או במחסן של העסק ומצד שני, שהם לא יתפסו מקום משמעותי מדי בחלל.

לאחר שתכננתם את החלל שלכם בצורה נכונה מבחינת כמות המדפים שאתם צריכים לעסק שלכם ומבחינת המיקום של המדפים, זה הזמן שלכם לבחור את המדפים בצורה הטובה ביותר. מדפים חייבים להיות איכותיים מאוד, חזקים ויציבים ועל כן, יש לבחור מדפים מחומר הגלם הטוב ביותר.

כיום מדפי מתכת ידועים כמדפים איכותיים מאוד הרלוונטיים לצורך אחסון איכותי, אך ניתן למצוא גם מדפים העשויים מחומרי גלם אחרים.

כיום ניתן לבחור במדפים קבועים או במערכת מידוף מודולרית הן עבור מחסנים ביתיים, הן עבור חנויות, הן עבור עסקים ועוד. אין ספק כי למערכת מידוף מודולרית יש יתרונות רבים יותר על פני מערכת מידוף קבועה שכן, מערכת מידוף מודולרית משתנה בצורה קלה ונוחה, בהתאם לצרכי המידוף העומדים על הפרק בכל זמן.

שאלות ותשובות על מדפים לעסק

  • האם כדאי לבחור מדפים לעסק מעץ?

תשובה: כיום ניתן למצוא לא מעט מדפים מעץ, כאשר רבים מהם רלוונטיים בעיקר עבור אחסון של מוצרים שונים בחנויות, שצריך להיות דקורטיבי ומרשים. אין ספק כי למדפי העץ יש חזות מרשימה, אך יחד עם זאת לא פעם הם לא עמידים בפני תנאי מזג האוויר השונים או בפני לחות ולכן, הם מתאימים בעיקר עבור חללים פנימיים כגון: בחנויות שונות המציעות ביגוד למכירה, מוצרי בית למכירה ועוד. כמובן שרצוי לדאוג מראש שהם מתאימים לסוג האחסנה שעומדת על הפרק שכן, לא תמיד מדפי עץ מתאימים לאחסון כבד.

  • היכן כדאי לרכוש מדפים לעסק?

אם אתם מחפשים מדפים לעסק שלכם, מדפי רב תא, עגלות סופר או כל פתרונות אחסון אחרים, חשוב מאוד לבחור בחברה הידועה באיכות הפתרונות שהיא מציעה. יש לוודא כי לחברה יש המלצות ומוניטין בתחום וכי יש לה היצע רחב של פתרונות אחסון לעסקים ובכלל ושאנשי הצוות המקצועי שעובדים בחברה יוכלו לסייע לכם לבחור את המדפים האידאליים עבורכם מכל הבחינות, בהתאם לפירוט הצרכים שלכם.

עשוי לעניין אתכם:

מדפי סופר

מדפי סופר

התצוגה בסופר כמוה כתצוגה בכל אולמות התצוגה, כאשר מעוניינים לקדם ולמכור מוצר מסוים, לשם מכירתו,

קראו עוד »

מוצרים מובילים במבצעים מיוחדים:

מדפי רשת
בהתאמה אישית
למחסנים ביתים/מסחרים
ישירות מהיבואן