מדפים למחסן ביתי

מדפים למחסן ביתי – סקירת שוק

אם אתם מוצאים את עצמכם מתמודדים בביתכם עם לא מעט חפצים ללא שימוש שוטף ביומיום שמפריעים למראה הנקי והאסתטי שבביתכם, חשוב מאוד שתרכשו מחסן ביתי שתציבו בגינה של ביתכם או שתקדישו חלל כלשהו בביתכם שיהיה מחסן ביתי.

המחסן הביתי ישמש אתכם לצורך אחסון כל הציוד שאין לו מקום בביתכם. כמובן שגם כאשר רוכשים מחסן ביתי או מייעדים חלל בתוך הבית לצורך הפיכתו למחסן ביתי, חשוב מאוד להקפיד על כך שהחלל המדובר יהיה מסודר, נקי וזמין לצורך הוצאת הדברים שאתם זקוקים להם ממנו בצורה קלה, נוחה ואיכותית ועל כן, עליכם למצוא את פתרונות האחסון הטובים ביותר למחסן שלכם.

מדפים למחסן ביתי מהווים ללא ספק את הבחירה הטובה ביותר עבור כל מחסן ביתי, אולם, חשוב מאוד לבחור אותם בצורה הטובה ביותר, על מנת שהם יענו על מטרותיהם באופן האידאלי.

מדפים למחסן – מה חשוב לדעת?

מדפים למחסן ביתי הם דבר חשוב מאוד  לכל מחסן ביתי. באופן כללי, ניתן לומר כי מדפים רלוונטים מאוד לכל חלל אחסון. כלומר, בין אם יש לכם חנות כלשהי, מדפים לחנות יהוו את פתרון האחסון הטוב ביותר למחסן של החנות או לצורך הצגת הסחורה בחנות עצמה.

כמו כן, אם יש לכם בית עסק כלשהו, מדפים לעסק שלכם הם ללא ספק הדבר הטוב ביותר שיסייע לכם לעשות סדר בבית העסק ולשמור על ניקיון ואסתטיקה, אך בד בבד, למצוא כל דבר שאחסנתם במחסן של העסק בצורה נוחה, קלה ומהירה. גם מדפים למחסן ביתי יוצרים סדר במחסן הביתי.

באמצעות מידוף ניתן לסדר את כל מה שדורש אחסון על המדפים בהתאם לחלוקת לקטגוריות שונות, דבר שיוצר חלל נקי יותר ומסודר ומאפשר לכם להיכנס למחסן בצורה נוחה ולקחת את מה שאתם מחפשים בצורה הטובה ביותר.

כיום ניתן לבחור כפתרון אחסון גם ארון מתכת. ארונות מתכת מהווים פתרון אחסון נהדר הן עבור מחסן ביתי, הן עבור בתי עסק, הן עבור משרדים שיש בהם המון ניירת והן עבור חנויות.

ניתן לומר כי לכל חלל אחסון באשר הוא יש צורך לבחור בפתרונות אחסון התואמים לו מכל הבחינות וזאת בכדי שהוא ישמש עבור המטרות שלו בצורה הטובה ביותר שיכולה להיות.

כיצד בוחרים מדפים למחסן ביתי בצורה הטובה ביותר?

אם אתם מסדרים את המחסן הביתי שלכם ואתם מבינים כי מידוף למחסן שלכם יעשה לכם סדר בחלל המחסן, אתם בוודאי יודעים שלא כדאי לכם לבחור בכל סוג מדפים באשר הם עבור המחסן הביתי שלכם. מדפים למחסן ביתי צריכים להיבחר בצורה הטובה ביותר, בהתאם לכמה פרמטרים שיש לשים עליהם דגש:

פרמטר ראשון נוגע כמובן לאיכות המדפים. כל אדם מעוניין שהמדפים שהוא יתקין במחסן הביתי שלו יהיו איכותיים מאוד וישמשו אותו לאורך זמן. לכן, בבואכם לבחור מדפים למחסן ביתי חשוב מאוד לבחור במדפים העשויים מחומר הגלם האיכותי ביותר.

כיום ניתן למצוא מדפים העשויים מעץ, מדפים העשויים מתכת ומדפים העשויים מחומרי גלם אחרים. חשוב לבחור חומר גלם חזק, יציב ועמיד. כמו כן, מכיוון שהמדפים יותקנו בתוך מחסן שבו יש לחות ברמה גבוהה לא פעם, יש לבחור בחומר עמיד מפני לחות וזאת בכדי שהמדפים לא יינזקו. מדפי מתכת ידועים כיום כמדפים איכותיים מאוד לצרכי אחסון שונים.

מודולריות- בעוד שעבר מדפים היו דבר קבוע, הרי שכיום ניתן למצוא מדפים מודולריים איכותיים לכל מחסן באשר הוא. המדפים המודולריים הם לא מדפים קבועים, אלא מדפים שניתן לשנות את המיקום שלהם, להסיר מדף או להוריד מדפים בכל עת בהתאם לצרכי האחסון השונים. כיום מדפים מודולריים מהווים את הבחירה הטובה ביותר עבור כל סוג של מחסן באשר הוא וכמובן גם עבור מחסנים ביתיים.

מידות המדפים- חשוב מאוד להקפיד על מידות מדפים התואמות לגודל חלל המחסן שלכם. יש לבחור מדפים בעומק המתאים ובאורך המתאים וזאת בכדי שהם יכנסו למחסן בצורה טובה ולא ימנעו את פתיחת או סגירת דלת המחסן בצורה נוחה.

יש לבחור מדפים התואמים לסוג האחסון הרצוי שלכם. כיום ניתן למצוא מדפים הרלוונטיים עבור אחסון כבד ומדפים הרלוונטיים עבור אחסון קל או בינוני ולכן, חשוב מאוד לבחור במידוף המתאים לצרכי האחסון שלכם.

שאלות ותשובות על מדפים לאחסון ביתי

 • היכן כדאי לרכוש מדפים לאחסון ביתי?

על אף שכיום ניתן למצוא לא מעט חברות המציעות מדפים לאחסון ביתי, מדפי רב תא, עגלות סופר, ארונות מתכת ועוד, הרי שאין ספק שחשוב מאוד לבחור בחברה הטובה ביותר בתחום פתרונות אחסון. חברה בעלת מוניטין והמלצות בתחום תספק לכם פתרונות אחסון המתאימים לצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר.

 • האם כדאי לבחור מדפי עץ למחסן ביתי?

התשובה לכך איננה חד משמעית. אם מדובר על מדפים העשויים מעץ איכותי אשר ידוע כעמיד, יציב וחזק וכן, עמיד בפני תנאי לחות, ניתן לבחור בהם עבור מחסן ביתי, אך אם מדובר על מדפים מעץ פשוט, הם פחות יתאימו למחסן ביתי לצורך אחסון איכותי לאורך זמן.

 • מהי העלות של מדפים למחסן ביתי?

עלות מדפים למחסן ביתי איננה דבר קבוע והיא תשתנה בהתאם לכמות המדפים שאתם זקוקים להם, סוג המדפים, גודל המדפים, עומק המדפים ועוד.

אם אתם מחפשים מדפים איכותיים עבור מחסן ביתי מכל הבחינות, אין ספק כי מדפי הדרום הם המקום האידאלי לרכישת המדפים הללו.

עשוי לעניין אתכם:

מדפי סופר

מדפי סופר

התצוגה בסופר כמוה כתצוגה בכל אולמות התצוגה, כאשר מעוניינים לקדם ולמכור מוצר מסוים, לשם מכירתו,

קראו עוד »

מוצרים מובילים במבצעים מיוחדים:

 • שידת מתכת רוקנרול

  1,079.00
  לרכישה
 • שידת מתכת לוליפופ

  689.00
  לרכישה
 • מדפים מגולוונים 60X150X200

  1,149.00
  לרכישה
 • ארון מתכת למפתחות/טלפונים סלולאריים – 60 תאים

  7,219.00
  לרכישה
מדפי רשת
בהתאמה אישית
למחסנים ביתים/מסחרים
ישירות מהיבואן