מדפים לחנות

מדפים מהווים את פתרון האחסון הטוב ביותר עבור עסקים שונים, מחסנים ביתיים, מחסנים תעשייתיים, עבור חנויות שונות ועוד. אם יש לכם חנות כלשהי המציעה מוצרים למכירה, אתם בוודאי יודעים שבכדי לאחסן את המוצרים בצורה הטובה, היעילה והנוחה ביותר בחנות, עליכם לרכוש מדפים לחנות ולהתקין אותם בצורה הנכונה בחנות שלכם.

כיום ניתן למצוא מגוון מדפים לעסק ועל כן, אין לרכוש מדפים לחנות שלכם בטרם תבדקו היטב ממי הכי כדאי לרכוש אותם ואיזה מדפים יתאימו לעסק שלכם בצורה הטובה ביותר. במאמר הבא תקבלו את כל המידע הרלוונטי אודות רכישת המדפים הטובים ביותר עבור חנויות.

מה צריך לדעת על מידוף לחנויות?

אם אתם מחפשים מדפים לחנויות חשוב מאוד שמדפים לחנות אינם דומים למדפים אחרים כגון: מדפים למחסן. מכיוון שיש חשיבות לחזות הוויזואלית של כל חנות, מעבר לעובדה שיש צורך להקפיד על איכות המדפים, על הפונקציונאליות שלהם ועל היכולת שלהם לשאת את הכובד של התכולה, יש צורך להקפיד על המראה הדקורטיבי והמעוצב של המדפים.

על כן, בבורכם לבחור מדפים לחנות, אין ספק כי מדפים דקורטיביים כגון: מדפי רב תא או מדפים אחרים בהחלט יכולים להוות את הבחירה הטובה ביותר עבורכם. כמובן שיש צורך לשים דגש על פרמטרים נוספים מלבד הממד הדקורטיבי, אך חשוב מאוד להתאים את המדפים לעיצוב החנות על מנת שהם ישתלבו בה באופן הרמוני.

כיצד בוחרים מדפים לחנות?

בבואכם לבחור מדפים לחנות, ישנם כמה פרמטרים חשובים שכדאי שתשימו עליהם דגש:

ראשית כל, עליכם לבחור את המדפים בהתאם לתכנון החלל. חשוב מאוד לבחור את המדפים המתאימים לכם בהתאם לשילוב שלהם בחלל החנות. כלומר, טרם בוחרים מדפים יש לתכנן את מיקום המדפים בחנות ובהתאם לכך, לבחור את המדפים המתאימים לכם הן מבחינת הכמות שלהם, הן מבחינת הסוג שלהם, הן מבחינת המידות שלהם ועוד. בבואכם לבחור מידות מדפים עליכם לשים דגש הן על העומק של המדפים, הן על האורך של המדפים והן על הרוחב שלהם.

חשוב מאוד להעזר באמצעי מדידה מדויק שכן, אם לא תרכשו מדפים שמתאימים למידות החנות שלכם ובהתאם למיקום שהם עתידים להיות בו בחלל החנות, הם לא יתאימו לכם ותדרשו להחליף אותם במקרה הטוב ובמקרה הפחות טוב, לרכוש אחרים על פניהם. דבר שללא ספק יגבול בנזק כלכלי עבורכם. לכן, מידות המדפים וכמות המדפים שאתם זקוקים להם בהתאם למידות החנות זה דבר שחשוב מאוד לשים עליו דגש.

פרמטר שני שחשוב מאוד לשים עליו דגש הוא איכות חומר הגלם שממנו עשויים המדפים לחנות. אין ספק שחשוב מאוד לבחור מדפים איכותיים ועמידים, אשר ניתן להציב עליהם את התכולה של החנות בצורה בטוחה.

פרמטר נוסף שיש לשים עליו דגש הוא המודולריות של המדפים לחנות. כיום מדפים מודולריים מהווים את הבחירה הטובה ביותר גם עבור חנויות. מערכת מדפים מודולריים איננה דורשת את קיבוע המדף בחנות, דבר המאפשר לשנות את מיקום המדף בהתאם לצרכי האחסון. לא פעם צרכי האחסון בחנות כזאת או אחרת משתנים ובמקום להחליף מדפים במחסן במדפים אחרים, כל שתדרשו לעשות זה פשוט להתאים את מערכת המדפים המודולרית לצרכי האחסון.

חשוב מאוד לבחור במדפים אשר יהיו תואמים לסוג האחסון בחנות. אם יש צורך שהמדפים יכילו מוצרים כבדים יש צורך לבחור במדפים הרלוונטיים עבור אחסנה כבדה. אם המדפים רלוונטיים לצורך אחסון תכולה קלה ניתן לבחור במדפים המתאימים לאחסון קל או בינוני.

כפי שכבר נאמר, מדפים עבור חנות אינם נבחרים כפי שבוחרים מדפים למחסן ביתי או לכל מחסן אחר שכן, בניגוד למחסנים שאינם גלויים שעבורם אין צורך או חשיבות לבחור במדפים מעוצבים או מרשימים מבחינה חזותית, מדפים עבור חנות הגלויים לעין ומטרתם היא לשווק את הסחורה המוצעת בחנות, חייבים להתאים למראה המעוצב והדקורטיבי של החנות וזאת בכדי שהמדפים ישתלבו באופן הרמוני בחנות עצמה ויציגו את הסחורה בחנות בצורה הטובה ביותר.

כדאי כמובן גם לשים דגש על החברה שממנה רוכשים את המדפים עבור החנות ולבחור בחברה המציעה מגוון רחב של פתרונות אחסון כגון: ארונות מתכת, מדפים למחסנים, מדפים לחנויות ועוד, מהם ניתן לבחור את המדפים המתאימים ביותר עבור החנות שלכם.

שאלות ותשובות על מידוף לחנויות

 • כמה מדפים כדאי לרכוש עבור החנות?

התשובה לכך איננה חד משמעית שכן, כמות המדפים הרלוונטית לכל חנות משתנה בהתאם לצרכי האחסון הספציפיים של כל חנות וכן בהתאם לגודל חלל החנות ועוד. על כן, רצוי מאוד לבחון את הנתונים השונים הנוגעים לחנות שלכם באופן ספציפי טרם תבחרו את כמות המדפים הרצויה לכם.

 • מה לגבי התקנה של מדפים בחנות?

התקנת מדפים בחנות היא דבר חשוב מאוד. אין ספק שחשוב לבחור את המדפים הטובים והאיכותיים ביותר עבור החנות, אך חשוב מאוד להתקין את המדפים בצורה הטובה ביותר ועל ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום וזאת בכדי שהם יהיו יציבים, עמידים וחזקים.

 • היכן כדאי לרכוש מדפים לחנויות?

על אף שכיום ניתן למצוא לא מעט פתרונות אחסון עבור חנויות כגון: מדפים, עגלות סופר ועוד, חשוב מאוד לבחור את החברה הטובה ביותר, אשר ידוע כי היא מציעה פתרונות אחסון איכותיים וכי יש לה מוניטין והמלצות בתחום. בחירה בחברה זאת תספק לכם את האפשרות למצוא את המדפים המתאימים ביותר לחנות שלכם מכל הבחינות.

עשוי לעניין אתכם:

מדפי סופר

מדפי סופר

התצוגה בסופר כמוה כתצוגה בכל אולמות התצוגה, כאשר מעוניינים לקדם ולמכור מוצר מסוים, לשם מכירתו,

קראו עוד »

מוצרים מובילים במבצעים מיוחדים:

 • שידת מתכת רוקנרול

  1,079.00
  לרכישה
 • שידת מתכת לוליפופ

  689.00
  לרכישה
 • מדפים מגולוונים 60X150X200

  1,149.00
  לרכישה
 • ארון מתכת למפתחות/טלפונים סלולאריים – 60 תאים

  7,219.00
  לרכישה
מדפי רשת
בהתאמה אישית
למחסנים ביתים/מסחרים
ישירות מהיבואן