מגירות מתכת

לא פעם יהיה צורך לבחור דווקא מגירות מתכת או מדפים למחסן העשויים מתכת וזאת בשל החוזק שלהם, העמידות שלהם והיכולת שלהם לענות על מטרתם כפתרונות אחסון בצורה הטובה ביותר שיכולה להיות.

מגירות מהוות את אחד מפתרונות האחסון שניתן למצוא בכל מקום כמעט. בין אם מדובר על בתים פרטיים, בין אם מדובר על מחסנים של בית עסק, בתוך בית העסק, בחנויות, במשרדים ובכל מקום אחר.

המגירות משמשות לצורך אחסון איכותי הן של ציוד קטן והן של ציוד גדול יותר וזאת בהתאם כמובן לגודל המגירות רוכשים. בעוד שכיום ניתן למצוא לא מעט פתרונות אחסון לרבות מגירות העשויים מעץ, חשוב לזכור שלא תמיד פתרונות אחסון מעץ מתאימים.

היתרונות של מגירות מתכת

קשה מאוד לחשוב על חלל כלשהו ללא מגירות. בין אם מדובר על המשרד הפרטי שלכם, בין אם מדובר על הבית הפרטי שלכם, בין אם מדובר על מחסן או בית עסק כלשהו, הרי שתמיד ניתן למצוא בו מגירות. מגירות מהוות את פתרון האחסון האיכותי ביותר עבור מגוון רחב של פריטים שונים. בעוד שכיום בבתים פרטיים משתמשים בעיקר במגירות מעץ או פלסטיק, חשוב מאוד לדעת כי עבור אחסון כבד יותר במחסנים של עסקים או בחנויות, לא כדאי להסתפק במגירות מעץ או פלסטיק וכדאי לבחור דווקא במגירות מתכת. מגירות ממתכת מספקות את החוזק המבני הרב ביותר אשר מעניק חופש כמעט מוחלט בבחירת הפריטים שיהיה ניתן לאחסן בתוך המגירה.

יחד עם זאת, חשוב מאוד לזכור שאין להעמיס על מגירה, גם אם היא עשויה ממתכת יותר מדי שכן, המגירה תהפוך להיות כבדה מאוד ותאבד מיכולת הפתיחה והסגירה הקלות והנוחות שלה. המטרה של אחסון במגירות היא להשתמש בקלות ובנוחות של פתיחת וסגירה המגירה לצורך אחסון וכאשר המגירה כבדה מדי זה ללא ספק פוגע ביכולת לפתו אותה בקלות.

אם החלטתם ללכת על מגירות מתכת שהמטרה שלהן היא בין היתר לאחסן כמות רבה יותר של חפצים ובמשקל גבוה באופן יחסי, הקפידו לשלב מנגנון פתיחה וסגירה אשר יהיה מבוסס על מסבי מתכת חזקים שיהיו יכולים לשאת את המשקל של המגירה ולשמור על תנועה חופשית שלה. מנגנון שכזה יכול להאריך באופן מהותי את חיי המגירה.

כיצד בוחרים מגירות מתכת?

אם אתם מחפשים מגירות מתכת, הדבר החשוב ביותר שעליכם לעשות הוא קודם כל לפנות לחברה המציעה מגוון פתרונות אחסון ממתכת ובכלל כגון: ארוניות מתכת, ארונות מתכת, מדפי מתכת ועוד. כמובן שהחברה צריכה להיות אמינה ומומלצת. לאחר שתבחרו בחברה מעין זאת, חשוב שתבדקו איזה סוגי מגירות מתכת היא מציעה.

ניתן למצוא את המגירות הללו במגוון רחב של דגמים וסוגים הן מבחינת הנראות הוויזואלית שלהן, הן מבחינת הגודל שלהן, הן מבחינת האיכות שלהן ועוד. חשוב להקפיד על מתכת איכותית ועמידה. את המתכת יש לצפות בחומר מיוחד אשר יגרום לה להיות עמידה בפני מים או לחות. בכדי שהמתכת לא תפתח קורוזיה, מאוד חשוב להקפיד על הציפוי שלה.

מעבר לכך, בחירת המגירות צריכה להתבצע בהתאם לסוג הציוד וכמות הציוד שאתם מעוניינים לאחסן בכל מגירה וכמובן, בהתאם למקום שבו המגירות עתידות להיות. יש לבחור את גודל המגירות בהתאם לפרמטרים שצוינו לעיל וכן את יכולת האחסון של כל מגירה מבחינת כובד, בהתאם למה שעתיד להיות מאוחסן בתוכה.

אם אתם מעוניינים לשמור במגירות ציוד בצורה בטוחה, כדאי שתקפידו לבחור במגירות שניתן לנעול בצורה איכותית ובטוחה. מגירות מעין אלה יאפשרו לכם לאחסן בהם גם מוצרים שאתם מעוניינים לשמור בצורה בטוחה.

היכן כדאי לרכוש מגירות מתכת?

אם אתם מעוניינים לרכוש מגירות מתכת, חשוב מאוד שתרכשו אותן במקום הנכון. ישנן לא מעט חברות כיום המציעות פתרונות אחסון לכל עסק, חברה או בית פרטי לרבות: מדפי סופר, רב תא, ארון מתכת, מדפי עץ למחסן ביתי ועוד.

כדאי מאוד כאמור לקרוא אודות החברה ומוצריה טרם בוחרים בה וכמובן, לקבל המלצות הן על החברה עצמה והן על המוצרים אשר היא מציעה למכירה לרבות מגירות מתכת. אם אינכם יודעים איזה מגירות אתם צריכים באופן מדויק, כדאי שתתייעצו עם הצוות המקצועי בחברה שבחרתם וזאת בכדי שתהיה לכם אפשרות להתאים את המגירות לצרכי האחסון בצורה מדויקת.

שאלות ותשובות על מגירות מתכת

 • כמה מגירות מתכת כדאי לרכוש?

יש לרכוש כמות מגירות מתכת הרלוונטית לצרכי האחסון שלכם. הגדירו מראש מה אתם מעוניינים לאחסן במגירות ובהתאם לכך,  בחרו את כמות המגירות שתספיק לכם לצורך אחסון נוח. לא כדאי כאמור  להעמיס על המגירה על מנת שלא תהיה כבדה מדי.

 • כמה עולות מגירות מתכת?

מחיר המגירות ישתנה בהתאם לחברה שממנה תבחרו לרכוש את המגירות, בהתאם לכמות המגירות וסוג המתכת שהם עשויות ממנה, בהתאם לגודל המגירות ובהתאם לפרמטרים נוספים. כמובן שלא כדאי להתפשר על רכישת מגירות מחברה לא מספיק אמינה או מוכרת רק בשל מחיר זול יותר שהיא מציעה עבור המגירות שכן, לעיתים זה יעלה לכם ביוקר בטווח זמן רחוק יותר.

עשוי לעניין אתכם:

מדפי סופר

מדפי סופר

התצוגה בסופר כמוה כתצוגה בכל אולמות התצוגה, כאשר מעוניינים לקדם ולמכור מוצר מסוים, לשם מכירתו,

קראו עוד »

מוצרים מובילים במבצעים מיוחדים:

 • שידת מתכת רוקנרול

  1,079.00
  לרכישה
 • שידת מתכת לוליפופ

  689.00
  לרכישה
 • מדפים מגולוונים 60X150X200

  1,149.00
  לרכישה
 • ארון מתכת למפתחות/טלפונים סלולאריים – 60 תאים

  7,219.00
  לרכישה
מדפי רשת
בהתאמה אישית
למחסנים ביתים/מסחרים
ישירות מהיבואן