לוקר

מי לא זוכר את הסדרות שראיתם בילדותכם, של חוויות הנעורים באוניברסיטה. בוודאי אתם זוכרים שלכל אחד מהם היה לוקר פרטי משלו, שמסביב הלוקרים הייתה התרחשות המונית של חיי חברה. אז עוד לא היו טלפונים ניידים, וכל מי שרצה לעשות שיימינג, היה עושה כרצונו על הלוקר. וכל מי שאהב, הצמיד פרח או מדבקה חיננית על גבי הלוקר. וכפי שכל דבר מגיע מאמריקה הגדולה, גם הלוקרים חדרו לחיינו, ובענק.

מה שמייחד לוקר בא לידי ביטוי ביכולת נעילה הרמטית, אך לא רק. מדובר אודות פריט עיצובי, לכל דעה ועניין. הוא מכיל פוטנציאל עצום להתעוררות, להוספת צבעים לכל מקום, ולא משנה מה הגודל. הלוקר הדקורטיבי פורץ כל גבול אפשרי, ניתן לייצר אותו בכל גודל, צורה או צבע. מדובר בלוקרים שעמידים בכל תנאי מזג אוויר, ולכל מטרה. לא משנה אם מדובר על לוקר במטבח, בחדר ההסבה או לחדרי הלבשה, יש כבוד רב לעמידות של החומרים.

הקשר בין לוקר לבין בתי הספר

עוד מעט מתחדשים הלימודים, וכל התלמידים יצטרכו “להיסחב” עם כל המשא הכבד על כתפיהם. לילדים הקטנים זה ממש לא פשוט. על פי חוזר מנכ”ל משרד החינוך, שיצא לאור בשנת 2002, “משקל הילקוט, לרבות תכולתו חייב להיות מותאם למבנה גופו וחוסנו של התלמיד ולא יעלה על 10% ממשקל הילד. מומלץ שמשקל הילקוט לתלמידי הכיתות הנמוכות יותר יהיה קטן יותר”.

למרות זאת, לא תמיד הדברים מיושמים בשטח. ילדים ששוקלים כמה עשרות קילו, מסוגלים לסחוב עד שלושה קילו. אך התיק מעולם לא ריק. הוא מכיל ספרים, מחברות, כלי כתיבה, אוכל, בגדים להחלפה, ומה לא? על פי מחקרים רבים שנעשו בתחום, נמצא כי סחיבה במשקל רב עשויה להסב לשחיקת סחוסים בעמוד השדרה, או לחלופין ליצירת כאבי גב. הללו יוצרים הפרשים של גובה הכתפיים, בעוד התיק נסחב רק על גבי הכתף.

כפועל יוצא, הרבה ילדים נקלעים למצב של עקמת בגבם. על מנת להימנע מכל התרחישים הנוראיים הללו, הכירו את “מר לוקר”. מדובר אודות תאים שבהם אפשר לאחסן חפצים אישיים. אפשר לאחסן בהם כל חפץ כבד שבילקוט, ולהקל ביותר על החיים של התלמידים, או של העובדים.

למה כה חשוב להציב לוקר במקום העבודה?

מרבית בני האדם בדרך כלל הבחינו, בשלב כזה או אחר, בלוקרים, אשר הצליחו להתכתב עם צרכיהם. השארת הפריטים הכבדים בתא מאובטח. ניתן לראות זאת בבתי ספר, בחדרי כושר, או גם בבריכה.

בכל חלל שבו קיימת התניידות עם חפצים כבדים. לא כולם מבינים עד כמה לוקר הוא חשוב. יש עסקים שאינם מבינים עד כמה זה מחויב המציאות, ובדיוק לשם כך התכנסנו. ישנם מעסיקים שאינם מצליחים להבין את החשיבות של הצבת לוקרים במשרד שלהם. ככלות הכול, הם מאמינים שהעובדים שלהם נאמנים, ואף אחד לא “יגנוב” מאף אחד אחר. על פניו, יתכן שיש אמת בדברים, אך מעבר לכך, תחושת הביטחון של העובדים לא תסולא מפז.

מדפים מודולריים, שמכילים את הלוקרים, מסבים לכל השותפים לעניין תחושה של ביטחון. ולאו דווקא הגניבות יכולות להיות מצד העובדים. לכל בית עסק יש לקוחות, קולגות, ספקים, אורחים אקראיים. אי אפשר להגיד בפה מלא שכולם מהימנים. הלא כן?

מה כדאי שתדעו על מדפים?

כאשר מדברים על ארון מתכת או על מדפי נירוסטה, כי אז צריך להבין שדנים אודות מערכת של מידוף עבור אחסון קל, שמטרתה כמובן לאחסן מוצרים, ששוקלים בין מאה וחמישים קילו לבין שלוש מאות וחמישים קילו. ומה היא אותה מערכת? ובכן, זאת מערכת של מדפים ממתכת, מערכת מודולרית, שניתן באמצעותה להתאים באופן מדהים את העומס המתבקש, הגובה והעמוק בהתאם לדרישתכם. ניתן לבצע התקנה קלה של מערכת מידוף זאת, בכוחות עצמכם.

שאלות ותשובות בנושא לוקר

  • האם חברות שמציעות לוקר, עושות הנחה ללומדים במקום?

על מנת לאפשר לוקרים עמידים ומיטביים, במקביל למחירים סטנדרטיים, ולא גבוהים למדי, יש עסקים שמתמחרים את השירות רק עבור דמי השכירות, כאשר משלמים רק פעם אחת דמי שימוש. חברה שמכבדת את עצמה, כמו חברת מדפי הדרום, מספקת את הלוקר עם תעודת אחריות מלאה, ללא מגבלת שנים. כל בעיה שתתרחש בלוקר, תטופל בלי עלות נוספת. מי שמעוניין להפסיק / לחדש את המנוי, יכול לעשות זאת, בלי כל בעיה.

  • איך נועלים או פותחים לוקר?

פתיחה או סגירה של הלוקר איננה מצריכה את השימוש במפתח. כל עובד או תלמיד יקבל מנעול, ביחד עם קומבינציה של כמה ספרות. מדובר אודות קוד אישי, ורק מי שהלוקר שלו, יכול לפתוח את הלוקר.

  • מה עושים בתרחיש של שכיחת הקוד של לוקר?

אם שכחתם את הקוד לכניסה ללוקר, הסירו כל חשש מלבכם. ניתן כיום להיכנס ללוקרים באמצעות הטלפון. אתם יכולים ליצור קשר טלפוני עם צוות החברה. בתחילה יבקשו מכם כמה פרטים, כדי לזהות אתכם. ותוך כמה שניות יימסר לכם הקוד. במידה ונבצר מכם לתפעל את הקוד באופן טלפוני, נציג החברה יגיע עד אליכם, ויסייע לכם להיכנס מידית ללוקר.

ולא ניפרד בלי…

בחברת מדפי הדרום השכילו להבין ולהטמיע זה מכבר כי “הלקוח תמיד צודק”. וזאת הסיבה שנציגי החברה עושים את כל המאמצים, על מנת לסייע לכם בתהליך הבחירה של מדפים באופן כללי, ושל מדפים למחסן באופן ספציפי. את כל המנעד הרב שמשווקת החברה נחשבת לחברה הכי מתקדמת בכל תחומי האחסנה, והיא קנתה לה שם בתחום בכל מרחבי מדינה.

עשוי לעניין אתכם:

מדפי סופר

מדפי סופר

התצוגה בסופר כמוה כתצוגה בכל אולמות התצוגה, כאשר מעוניינים לקדם ולמכור מוצר מסוים, לשם מכירתו,

קראו עוד »

מוצרים מובילים במבצעים מיוחדים:

מדפי רשת
בהתאמה אישית
למחסנים ביתים/מסחרים
ישירות מהיבואן