ארונות מתכת

ארונות מתכת מהוות כיום פריט חובה כמעט בכל חברה ומשרד. ארונות מתכת משמשים כיום לצורך אחסון של חפצים שונים, תיוק מסמכים חשובים ועוד. לא משנה אם מדובר על משרד חדש או על משרד קיים שבו אין ארונות מעין אלה, כל בעל משרד חייב להבין כי מדובר על ארונות שיכולות לעשות לו סדר של ממש במשרד.

מכיוון שסדר ואסתטיקה הם דברים חשובים בכל משרד על מנת שהוא יהווה חלל עבודה נוח ופרקטי, הרי שאין ספק שכדאי לשלב את ארונות הללו. כיום ניתן למצוא ארונות מתכת בקרב חברות שונות המציעות פתרונות אחסון לאנשים פרטיים, בתי עסק, חברות ומשרדים. בכדי שהבחירה שלכם תהיה נכונה וטובה, יש לבחור בחברה אמינה שידוע כי היא מציעה את פתרונות האחסון הטובים ביותר.

ארונות מתכת – שימושים שונים

ניתן לומר כי לכל ארונות המתכת יש סימנים זהים והן נבדלות זו מזו בעיקר בצבע שלהן, בגודל שלהן ובצורת הנעילה שלהן. בהתאם לכך הן מותאמות עבור שימושים שונים. ארונות מתכת רלוונטיות מאוד עבור אחסון ניירת, עבור אחסון של חפצים אישיים, עבור שמירה על חפצים יקרי ערך וניירות מסווגים שונים ועוד. אם מדובר על ארונות המותאמות לצורך תיוק ניירת הן יהיו ארונות תיוק, אם מדובר על ארונות לאחסון חפצים הרי שאז הן יקראו לוקרים.

טרם תרכשו את הארונות הרלוונטיות לכם עבור בית העסק שלכם או המשרד, עליכם להגדיר מראש את הצרכים שלכם. בהתאם לצרכים הללו תוכלו לרכוש את הארונות המתאימות ביותר. ארון מתכת יכול להיות מאוד יעיל במגוון חללים שונים וחשוב להתאים אותו לכל מטרה וצורך.

מהם היתרונות של ארונות מתכת?

ניתן לומר כי כיום יש יתרונות רבים לארונות מתכת. אחד היתרונות הגדולים ביותר של ארונות מתכת הוא המודולריות שלהן. מדובר על מודולריות מובנית של החלוקה הפנימית של הארונית. היא תהיה מחולקת בהתאם למדפים, מגירות וכן השארת חלל גדול עבור אחסון חופשי. ניתן מראש לסדר את הארונית בכל צורה שרלוונטית לצרכי האחסון שלכם, על מנת שהיא תשמש אתכם בצורה יעילה ואיכותית.

יתרון נוסף של ארונות מתכת הוא הבטיחות והעמידות שלהן. מדובר על ארונות חזקות מאוד אשר כאשר הן מצוידות בנעילה טובה, הן יכולות לשמש גם ככספת. ניתן למצוא את הארונות הללו בבריכות שמציעות לכל מתרחץ בבריכה לאחסן את חפציו האישיים בצורה בטוחה כאשר הוא שוחה בבריכה, ניתן למצוא ארונות מעין אלה במשרדים והם יכולים לשמש את עובדי המשרד לצורך אחסון החפצים היקרים והחשובים להם במהלך יום העבודה ועוד. בשל העובדה שמדובר על ארונית חזקה, יציבה ועמידה, אחסון בה הוא בטוח.

מעבר לכך, ההיצע הגדול כיום בתחום מאפשר לכל אדם למצוא את הארונית המתאימה ביותר לצרכים שלו, מכל היבט אפשרי. על כן, אין ספק כי מדובר על אחד מפתרונות האחסון שבהחלט כדאי לבחור בהם כיום.

כיצד בוחרים ארונות מתכת?

אם אתם מעוניינים לרכוש ארונות מתכת, ראשית כל, חשוב מאוד שתבחרו בחברה המציעה מגוון פתרונות אחסון איכותיים למכירה לרבות: מדפים להעמסה כבדה, מדפים לעומס בינוני, מדפי קנטיליבר, מדפים למחסן ביתי או מחסן של בית עסק ועוד.

לאחר שתבחרו בחברה אמינה שניתן לסמוך על הארונות שהיא מציעה למכירה, חשוב מאוד שתבחרו את הגודל המתאים לצרכים שלכם. כיום ניתן למצוא ארונות מתכת בשלל גדלים שונים לרבות ארונות בעלות תאים קטנים מאוד לצורך אחסון של טלפונים וארנקים ועל כן, אין ספק שיש להתחשב בצרכי האחסון שלכם וכן בהתאם לגודל החלל שבו אתם מעוניינים למקם את הארונות. בהתאם לפרמטרים הללו הבחירה שלכם תהיה יעילה ונכונה.

פרמטר נוסף שיש לשים עליו דגש הוא כמובן חומר הגלם שממנו עשויות הארונות. כבר דובר על היתרונות של הארונות הללו ועל היכולת שלהם להוות חלל אחסון בטוח מאוד ועל כן, יש לבחור ארונות העשויות מחומר גלם איכותי, יציב, עמיד וחזק. אם הארונית לא עשויה ממתכת שמהווה חומר גלם חזק, לא כדאי לבחור בה.

גם פרמטר המחיר הוא כמובן פרמטר שיש לשים עליו דגש ועל כן, כדאי לבצע סקר מחירים ובד בבד לזכור שהזול לא פעם הוא היקר ועל כן, אין לרכוש ארונית מתכת זולה שלא תענה על מטרותיה בצורה הטובה ביותר בשל העובדה שהיא תתקלקל או תינזק תוך פרק זמן קצר. חשוב להשקיע גם מבחינה כלכלית ברכישת ארונית חזקה ואיכותית אך בד בבד, סקר מחירים הוא בהחלט דבר שכדאי לעשות טרם רוכשים את הארונית.

שאלות ותשובות על ארונות מתכת

 • ארונות מתכת או לוקרים?

כאשר מדובר על ארונות מתכת שיש בהם נעילה איכותית, הרי שהם יקראו לוקרים. אולם, אם מדובר על ארונות ללא נעילה, הן לא יהיו דומות ללוקרים. אם אתם תוהים במה בעצם כדאי לכם לבחור, התשובה טמונה בהיקף הבטיחות וההגנה שאתם מצפים מהארונית להעניק למסמכים שאתם מתייקים בה, לציוד ועוד. אם מדובר על אחסון שאיננו דורש הגנה מיוחדת, ארונית מתכת ללא נעילה תספיק לכם. אם מדובר על אחסון שדורש הגנה על מה שמצוי בארונית, לוקר מהווה את הפתרון הנכון לכם.

 • האם ארונות מתכת מתאימות לכל משרד?

בהחלט. כל משרד שיש בו צורך באחסון יכול לבחור בארונות הללו וניתן לבחור את הארונות המדויקים ביותר לצרכיו מבחינת גודל, עיצוב ועוד.

עשוי לעניין אתכם:

מדפי סופר

מדפי סופר

התצוגה בסופר כמוה כתצוגה בכל אולמות התצוגה, כאשר מעוניינים לקדם ולמכור מוצר מסוים, לשם מכירתו,

קראו עוד »

מוצרים מובילים במבצעים מיוחדים:

 • שידת מתכת רוקנרול

  1,079.00
  לרכישה
 • שידת מתכת לוליפופ

  689.00
  לרכישה
 • מדפים מגולוונים 60X150X200

  1,149.00
  לרכישה
 • ארון מתכת למפתחות/טלפונים סלולאריים – 60 תאים

  7,219.00
  לרכישה
מדפי רשת
בהתאמה אישית
למחסנים ביתים/מסחרים
ישירות מהיבואן